Ochrona i monitoring Kalisz - ochrona imprez masowych | Montaż alarmów Kalisz

LEX - CHRONIMY NAJLEPSZYCH


slide

LEX - CHRONIMY NAJLEPSZYCH


slide

LEX - CHRONIMY NAJLEPSZYCH


slide

Aktualności

28.08.2013
30 sierpnia 2013 OPEN AIR GALA

Open Air Gala, 30 sierpnia 2013

 

W ostatni, piątkowy, wieczór sierpnia Filharmonia Kaliska zaprasza na plenerowy koncert, który odbędzie się na Placu Bogusławskiego w Kaliszu.

 

Artyści: Małgorzata Długosz – solistka gliwickiego Teatru Muzycznego oraz dwoje laureatów tegorocznego Konkursu Wokalnego im. Reszków w Częstochowie - Ewa Tracz i kaliszanin Julian Kuczyński będą  solistami koncertu. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej pod dyrekcją Adama Klocka, Krzysztof Szaniecki podjął się roli gospodarza wieczoru.

W programie koncertu znajdą się hity muzyki operetkowej i musicalowej.

 

Aby oddać naturalne brzmienie orkiestry koncert zostanie zrealizowany w technologii 5.1. Całość uzupełnią: specjalne oświetlenie oraz projekcje na telebimach. 

 

Będzie więc to wieczór pełen wizualno-dźwiękowych doznań!

 

 

 

 

Małgorzata Długosz

Od sezonu 2004/2005 solistka Gliwickiego Teatru Muzycznego, gdzie odnosi odnosi sukcesy jako Księżna w Ptaszniku z Tyrolu, Sylwia w Księżniczce czardasza, Rozalinda w Zemście nietoperza, tytułowa Anna Karenina w dramacie muzycznym wg powieści Lwa Tołstoja, Laya w Kwiecie Hawaii i Liza w Krainie uśmiechu. Udziela się również jako śpiewaczka estradowa.

 

Julian Kuczyński

Absolwen Kaliskiej PSM I i II st. Student III  roku Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej w Poznaniu. Jego największe dotychczasowe osiągnięcia to zdobycie wyróżnienia na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Imricha Godina we Vrablach w 2011r. a także  zdobycie trzeciego miejsca oraz nagrody specjalnej podczas III edycji Konkursu Wokalnego im. Reszków w Częstochowie w roku 2013.

Ewa Tracz - Laureatka pierwszej nagrody III edycji Konkursu Wokalnego im. Reszków w Częstochowie w roku 2013.
Artystka dysponuje przepięknym głosem sopranowym o niespotykanej barwie i lekkości brzmienia.

Jest również laureatką wielu innych konkursów m.in.: III nagrody oraz Nagrody Specjalnej za wyjątkowe walory głosowe w V Ogólnopolskim Konkursie „Złote Głosy Mazowsza”(2010), I nagrody w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im Imricha Godina „Iuventus Canti 2011” (Słowacja), II Nagrody w I Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Andrzeja Hiolskigo w Kudowie-Zdrój (2012)... Reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Neue Stimmen 2011 (Niemcy).

Studentka Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach w klasie śpiewu solowego adt Ewy Biegas.